O autorach

wpis w: Globtroter | 0

No cóż… ciężko jest pisać o sobie, szczególnie, że w tym blogu to nie my jesteśmy najważniejsi, a podróże które dla Was opisujemy.

Patrycja i Jacek, dwójka ludzi, początkowo zupełnie różnych od siebie, których z biegiem czasu zaczęło łączyć coraz więcej.
Oboje mamy podróże w sercu, dzięki naszym mamom, które od najmłodszych wyjeżdżały z nami w każdej możliwej chwili. To one wysłały nas na obóz do Zakopanego na którym się poznaliśmy. Potrzebowaliśmy kolejnych 10 lat, aby się zaprzyjaźnić i rozpocząć wspólne życie globtrotera.

Lubimy aktywne życie, rzadko kiedy spędzamy weekend w domu. Swoją obecnością wypełniliśmy już prawie całą mapę Polski. Teraz, kiedy mamy ten blog, nasze apetyty wrosły i wyznaczyliśmy sobie cel – 100 odwiedzonych krajów na 100-lecie znajomości 🙂

Wychowani na harcerstwie, bardzo dobrze się czujemy w namiocie, z gitarą przy ognisku oraz z ostatnią konserwą w plecaku, ale jednocześnie szukamy równowagi w naszych wyprawach szukając tanich, ale komfortowych noclegów – dlatego nasze podróżedla każdego.

Systematycznie będziemy wracać w przeszłość opisując nasze podróże w polskie góry i miasta oraz zaczniemy opisywać to co nas czeka.. czyli ponad 90 krajów całego Świata!

Visits: 294

Komentarze zostały wyłączone.